top of page
Strona główna: Galeria

O POJĄĆ GŁĘBIĘ

POJĄĆ GŁĘBIĘ to program, którego celem jest wzmacnianie niezależności, poczucia własnej wartości i pewności siebie u osób niepełnosprawnych poprzez nurkowanie o charakterze rehabilitacyjnym i terapeutycznym.

Woda dostarcza wielu bodźców ludzkim zmysłom m.in. smak, dotyk, zapach, ruch, plusk, wyporność. Zajęcia w wodzie niosą ze sobą ogromne korzyści obejmujące wszystkie sfery życia człowieka wpływając na rozwój fizyczny, społeczny, poznawczy i językowy. Woda stwarza doskonałe warunki do różnego rodzaju aktywności fizycznej, terapii i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, które podczas zajęć w wodzie uczą się kontrolowania oddechu, własnego ciała, utrzymywania równowagi i przystosowania psychicznego.

POJĄĆ GŁĘBIĘ wychodzi daleko poza zwykłe zajęcia w wodzie i wykorzystuje innowacyjny program nurkowy, dzięki któremu efekty rehabilitacyjne i terapeutyczne u niepełnosprawnych uczestników znacznie wzrastają. Misją POJĄĆ GŁĘBIĘ jest zaszczepienie w osobach niepełnosprawnych przekonania, że niemożliwe jest możliwe.

Bo pod wodą wszyscy jesteśmy równi.

pojąć_głębię_logo-removebg-preview.png
Strona główna: Czym się zajmujemy?
Strona główna: Kontakt

Browar Spółdzielczy

Helska 4, 84-100 Puck

browarspoldzielczy@gmail.com

Agnieszka: 605 97 97 67

Janusz: 662 25 11 60

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn - Biały Krąg

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 8.00-15.00

 

sobota-niedziela: 10.00-18.00

Masz pytania? Napisz do nas:

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się niebawem. ​

 

Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Socjalna Dalba, e-mail.: spoldzielniadalba@gmail.com Cel przetwarzania: dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną z formularza. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

bottom of page