O POJĄĆ GŁĘBIĘ

POJĄĆ GŁĘBIĘ to program, którego celem jest wzmacnianie niezależności, poczucia własnej wartości i pewności siebie u osób niepełnosprawnych poprzez nurkowanie o charakterze rehabilitacyjnym i terapeutycznym.

Woda dostarcza wielu bodźców ludzkim zmysłom m.in. smak, dotyk, zapach, ruch, plusk, wyporność. Zajęcia w wodzie niosą ze sobą ogromne korzyści obejmujące wszystkie sfery życia człowieka wpływając na rozwój fizyczny, społeczny, poznawczy i językowy. Woda stwarza doskonałe warunki do różnego rodzaju aktywności fizycznej, terapii i rehabilitacji osób niepełnosprawnych, które podczas zajęć w wodzie uczą się kontrolowania oddechu, własnego ciała, utrzymywania równowagi i przystosowania psychicznego.

POJĄĆ GŁĘBIĘ wychodzi daleko poza zwykłe zajęcia w wodzie i wykorzystuje innowacyjny program nurkowy, dzięki któremu efekty rehabilitacyjne i terapeutyczne u niepełnosprawnych uczestników znacznie wzrastają. Misją POJĄĆ GŁĘBIĘ jest zaszczepienie w osobach niepełnosprawnych przekonania, że niemożliwe jest możliwe.

Bo pod wodą wszyscy jesteśmy równi.

pojąć_głębię_logo-removebg-preview.png
 
 

Browar Spółdzielczy

Helska 4, 84-100 Puck

browarspoldzielczy@gmail.com

Agnieszka: 605 97 97 67

Janusz: 662 25 11 60

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn - Biały Krąg

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 8.00-15.00

 

sobota-niedziela: 10.00-18.00

Masz pytania? Napisz do nas:

Dziękujemy za wiadomość. Skontaktujemy się niebawem. ​

 

Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Socjalna Dalba, e-mail.: spoldzielniadalba@gmail.com Cel przetwarzania: dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na wiadomość przesłaną z formularza. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.